הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
שירותי הסעות

בישראל ישנם סוגים שונים של שירותי הסעות, בדומה למקומות שונים בעולם .

שירותי הסעות נחלקים לחמישה סוגים עיקריים: הסעות טיולים, הסעות תלמידים, הסעות עובדים, הסעות עבור אנשים עם מוגבלויות, והסעות לשדה התעופה בן-גוריון. כל אחד מהסוגים דורש התייחסות שונה במקצת.על שירותי הסעות אלו לדאוג למרב נוחיותם של לקוחותיהם על ידי מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב. כמו כן, עליהם לדאוג לרכבים מודרניים ותקינים בעלי מיזוג אויר, מערכת כריזה, ולעיתים גם טלוויזיה.

שירותי הסעות לטיולים ניתנים גם במסגרות בית ספריות ומוסדיות שונות, ועליהן לעמוד גם בתקני הסעות תלמידים. כמו כן, על הנהגים להיות בקיאים בכבישי הארץ ומסלולי הטיול המתוכנן מאחר ופעמים רבות על הנהג ללוות את הטיול לאורך זמן, או שרוב בטיול נעשה בנסיעה. הסעות תלמידים מסופקות על ידי המדינה עבור ילדים הגרים באזורים מרוחקים, אל מוסדות החינוך וחזרה מהם.

הסעות תלמידים מוכרחות לעמוד בכל הכללים והתקנות המפורטים לגביהם- בין היתר עליהן להקפיד על פיזור ואיסוף בתחנות קבועות, חגירת חגורות בטיחות, ורישיון להסעת תלמידים מאת מפקח תעבורה מטעם משרד התחבורה. ישנן הסעות מאורגנות עבור עובדים הניתנות על ידי מקומות עבודה מסוימים. הסעות מסוג זה מצריכות הסכם לאורך זמן עם חברת ההסעות אשר יפרט את התנאים תחתם מתבצעות ההסעות.שירותי הסעות לכולם

רצוי לבקש נהג קבוע ודייקן אשר יביא את העובדים לעבודתם בזמן. שירותי הסעות עבור אנשים בעלי מוגבלויות מסופקות על ידי המדינה עבור כל גיל כאשר מדובר על הסעות קבועות למוסדות החינוך והתעסוקה. כדי לספק שירותי הסעות עבור בעלי מוגבלויות יש לעמוד בדרישות במידה וישנו צורך במלווה או כיסא גלגלים. על חברת ההסעות לספק רכב בעל מקומות ישיבה מתאימים לנכים, מעקה, ומקום לכסא הגלגלים. בנוסף על החברה לדאוג למקום גם עבור מלווים אם ישנם כאלה. לבסוף, ישנן גם הסעות לנתב"ג אשר מוכרחות להתבצע בדייקנות עקב זמני ההמראה.

כמו כן, הסעות אלו צריכות לדאוג לתא-מטען גדול שיכיל את מזוודותיהם של הנוסעים. יונייטד טורס, חברה אשר החלה את פועלה ב-1960, מציעה מגוון שירותי הסעות עבור צרכים שונים. יונייטד טורס מתמחה בהסעות טיולים ומתגאה בנהגיה המקצועיים, בפיקוחה על בטיחות ההסעות ועל אדיבות השירות. כמו כן, יונייטד טורס מציעה טיולים מאורגנים על בסיס יומי למגוון יעדים ובשפות שונות, בליווי מדריכים מצוינים ומנוסים.