הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

 

סלונים מעוצבים

היום, בניגוד לימים עברו, לסלונים יש תפקיד רחב יותר ורב תכליתי יותר. פעם, הסלונים היו קיימים רק אצל בעלי היכולת, אם אלה היו אצילים או מלכים, ולאורך ההיסטוריה חלו כל מיני תהפוכות ושינויים שהביאו את הסלונים אל בתיהם של האנשים ככלל, של האוכלוסייה הרחבה. היום, שנים רבות לאחר המהפכה התעשייתית, וההתפתחויות האופנתיות המודרניות, הסלונים הם חלק בלתי נפרד מן הבתים כמעט בכל העולם. כאשר אנו מדברים על סלונים היום, אנו מדברים על חדרי אורחים שמאובזרים בספות, כורסאות, שולחנות ועוד פריטי נוי מעניינים, שכל בעל בית רוצה לאבזר בו את חדר האורחים. הסלון הוא שם כינוי לחדר, אך הסלון הוא בעצם הריהוט עצמו. החדר קיבל את השם של הריהוט שלו, ודבר זה יכול להראות כי החשיבות של הסלון בעיצוב הבית היא רבה ואין כמעט חדר אחר בבתים של מרבית האוכלוסייה שנתפסים כחשובים יותר. היום הסלונים נמצאים בכל מיני צורות ובכל מיני מפרטים. אמנם לרוב יש את המפרט הרגיל של הסלון, כשמדובר על מערכת ישיבה של כורסא אחת, או שתיים, ספה עם שני מקומות ישיבה וספה עם שלושה מקומות ישיבה, המוכרות יותר כ- 1+2+3. הסלונים היום עשויים מחומרים רבים, וכל חומר מבקש להוות צו אופנה. יש את מי שאוהבים את הסלון שלהם עשוי מעור, ויש כאלה שיאמרו שהם יקנו הכל רק לא עור. יש מי שירצה לקנות סלון מבד מיוחד ויש מי שבד מצמרר אותו. בכל בית אנו יכולים למצוא סלון מיוחד. אמנם כיום הסלונים מיוצרים בפס ייצור ויכולים להיות מספר רב של בתים עם אותו הסלון, אך ישנם עדיין בתים שבהם ניתן למצוא סלון ישן יותר, עבודת יד, שעדיין נשמר לאורך השנים, וההשקעה בו היא השקעה בבעלי מקצוע, כמו רפד ונגר, שמדי פעם מכניסים שינויים, אך שומרים על התכונות החיוביות שלו.

סלונים הם חלק בלתי נפרד מתכולת דירות

פריטי ריהוט הכרחיים בהן. סלונים מורכבים מצירוף של רהיטים, מהם שימושיים, מהם כאלה שנועדו לקישוט. סלונים דקורטיביים. יש בתים שדייריהם מרכיבים סלונים בדירות שהם מחליפים עם השנים אצל יצרנים שונים . לעומתם, יש מי שסלונים עבורם פירושו הזמנה מיצרן אחד בלבד, מחברה אחת בלבד.סלונים כוללים, בין השאר, ספות, כורסאות, שולחנות, כיסאות ועוד. יש הכוללים גם את הקישוטים על הקיר במושג סלונים. סלונים כוללים מערכות ישיבה משוכללות, המיוצרות בטכנולוגיות ייצור חדשניות, המאפשרות שילוב של נוחות עם יעילות. פינות ישיבה מהוות חלק מרכזי בייצור סלונים, מאחר שאנשים יושבים בתוך סלונים ומבלים בהם חלק ניכר מזמן שהייתם בבית.

סלונים הם חלונות הראווה הפנימיים של הבית

על פיהם ניתן לבחון את חשיבות הטיב, האיכות וכמובן גם את מקומם ומשקלם של היופי - הנוי וההידור - ואולי אף של הפאר וההדר בעולמם של דיירי הבית. סלונים מהודרים הם חלק בלתי נפרד מהמושג – בית נאה. יש אנשים שישקיעו כסף רב בשדרוג סלונים, לא פעם על חשבון ריהוט חדרי הבית המוצנעים יותר. חשוב להם שהבית ייראה יפה וייפוים של סלונים הם תנאי הכרחי לחזות יפה ומרשימה. יצרני סלונים רבים מתאימים עצמם לבקשותיהם של הלקוחות ומשתדלים לספק להם את מבוקשם. כיום מוצף השוק בסלונים של חברות רבות. הריבוי אינו מעיד על העדר איכות אלא על היפוכו – כיום, סלונים מיוצרים לפי תקני תקן ברורים ומחייבים. בטיחות כל מרכיביהם של סלונים מחייבת הקפדה יתרה של יצרניהם. הם עושים זאת. סליפ סייל מזרונים וחדרי שינה משווקים, בין השאר, מגוון עשיר של סלונים מרהיבים, נוחים ושימושיים. פנו לחברת לובלינר והתרשמו ממגוון ענק של סלונים מעוצבים בהתאמה אישית לבחירת הלקוח ובמחירים הכי משתלמים בארץ!

סלונים

הקליקו למידע נוסף אודות סלונים