הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
טיולים והמצאותטיולים והסעות

לפעמים רוצים לצאת לטיול משפחתי, ואין כמו הרכב הפרטי כדי לעשות את זה. לפעמים רוצים לצאת לטיול עם כל בני המשפחה המורחבת, או כל העובדים במשרד, ולפעמים פשוט רוצים לארגן טיול לכל האנשים שיעד הטיול הוא המכנה המשותף שלהם. במקרים כאלה, הרכב הפרטי הוא כבר לא כל כך רעיון טוב, והפתרון הטוב ביותר הוא הזמנת אוטובוס מחברת טיולים והסעות עם אפשרות להזמנת האוטובוס המתאים מבחינת כמות האנשים. חברת יונייטד טורס מציעה לכם את כל סוגי רכבי ההסעה לרבות אוטובוסים עד 50 איש, מידיבוסים עד 35 איש, ומיניבוס עד 20 איש.
 

נסיעה באוטובוס – חלק מרכזי בכל טיול

הסעה הוא חלק מרכזי בכל טיול, ולכן חשוב להקדיש לנושא את הזמן הנדרש על מנת להבטיח חוויית טיול מושלמת. מרבית הטיולים מבוססים על נסיעה מנקודה לנקודה וביקור של מספר שעות בכל נקודה או אתר תיירות. למעשה, את מרבית זמן הטיול, מבלים המטיילים בתוך רכב ההסעות, ולכן חשוב מאוד שרכב ההסעות יהיה נוח, מפנק, ממוזג ומאובזר בצורה מיטבית. לאורך מעל 50 שנות פעילות בתחום, גיבשה יונייטד טורס סטנדרטים מובילים בתחום של טיולים והסעות, וכעת תוכלו ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים שמציבה החברה.
 

חבילת שירות מקצה לקצה

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יונייטד טורס, להתרשם מכל סוגי רכבי ההסעה שלנו, לקבל פרטים אודות חבילת השירות, הנהגים, הביטוח, רמת האבזור, רמת התחזוקה של האוטובוסים ושלל האפשרויות העומדות בפניכם בהתאם למועד הטיול, מספר האנשים הצפויים להשתתף בו, נקודות איסוף ופיזור, רמת המקצועיות של נהגי החברה וכל פרט אחר שאתם זקוקים לו על מנת לקבל החלטה מושכלת, לרבות הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת אישית.
 

יונייטד טורס – פתרון תפור אישית

יונייטד טורס היא חברה מובילה וותיקה הפעילה בשוק ההסעות המקומי מאז שנת 1965. החברה מחזיקה צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים ומסוגלת לתת מענה לכל דרישה מכל סוגי הלקוחות. אנו מציעים שירותי הסעות במסגרת הסכם ארוך טווח, להסעת תלמידים ועובדים, וכן שירותי הסעות מזדמנות וחד פעמיות לטיולים, אירועים וכדומה. כל האוטובוסים מתוחזקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ונהגי החברה עוברים הכשרות מקצועיות תקופתיות.