הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

טיולים במרכז

יונייטד טורס טיולים והסעות

טיולים במרכז

טיולים בישראל נחלקים לרוב לשלושה אזורים מרכזיים: צפון, דרום, ומרכז. טיולים במרכז כוללים בין היתר סיורים בירושלים, בירת ישראל. טיולים במרכז יכולים להתבצע במתכונת של טיולי טבע או סיורים בערי המרכז השונות. בין היתר ניתן למצוא סיורים ביפו העתיקה, בתל אביב ישנם סיורים מודרכים, וכמובן סיורים באתרים היסטוריים בחלקיה השונים של ירושלים וסביבתה. גם מבצר אנטיפטרוס, שרידי מבצר מתקופת הרומאים *, נמנה בין טיולים במרכז שהינם מומלצים.

היתרונות הבולטים של טיולים במרכז לעומת טיולים לאזורים שונים בארץ באים לידי ביטוי כאשר מדובר במשפחות מאזור המרכז, או בתושבי האזור באופן כללי. מרכז הארץ אמנם צפוף יותר משאר האזורים, אך מגוון הפעילויות, האטרקציות, האתרים, הנופים, והבילויים השונים מרחיב את אפשרויות הטיולים ומושך קהל רחב של מטיילים.

הערים מכילות אתרים היסטוריים, כמובן, המעידים על עבר המדינה וחושפים את אופייה. במידה וישנו עניין בטיול בטבע אך לוח זמנים צפוף טיולים במרכז הינם פתרון נהדר.

מאחר ורוב התושבים מתגוררים באזור המרכז, טיולים במרכז דורשים מעט מאוד מאמץ, משאבים, וזמן. אין תורך לבזבז זמן יקר בנסיעה מרוחקת ושהייה ארוכה, ניתן לטייל באזורים קרובים טיולים קצרים. בדומה לטיולים לאזורים אחרים, גם טיולים במרכז מצריכים תכנון והכנה מראש. יש לקבוע את יעד הטיול ומשכו בהתאם למשתתפיו, גילם, ומצבם הבריאותי. כמו כן, כאשר מדובר בטיולים משפחתיים רצוי מאוד לדאוג לפעילויות מהנות עבור הילדים והמבוגרים כאחד.

טיולים מאורגנים במרכז

חברת יונייטד טורס מספקת שירותי הסעות וטיולים מאורגנים על בסיס יומיומי. באתר החברה ניתן למצוא לוח המפרט את יעדי הטיולים השונים, השפה בהם יודרכו, והעלות היומית. בלוח של יונייטד טורס תמצאו חלוקה לשלושה אזורים: צפון, מרכז, ודרום. טיולים במרכז על ידי יונייטד טורס מרוכזים, כפי שניתן לראות בלוח, באזור ירושלים. מדריכי הטיולים המוסמכים והמקצועיים של יונייטד טורס דוברים שתי שפות לפחות, כאשר אחת מהן היא אנגלית.

ישנה גם אפשרות לתאם מראש את שפת ההדרכה לפי הזמנה. כמו כן, הטיולים וההסעות נעשים תחת פיקוח מטעם החברה הדואגת לבטיחות ושביעות רצונם של לקוחותיה. ההסעות מתבצעות באמצעות רכבים חדישים, תקינים, וממוזגים, העומדים בתקנות ועוברים בדיקות קפדניות לפני יציאתם. ליונייטד טורס ותק וניסיון רבים (מ-1960) המבטיחים שירות איכותי אשר יסב הנאה למשתמשים בו.