הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

טיולים בישראל

יונייטד טורס טיולים והסעות

טיולים בישראל

ישנו מגוון רחב מאוד של סוגי טיולים בישראל הנעשים תחת ליוויים של מדריכים, במסלולים שונים, כוללים אטרקציות שונות, נופים, ואתרים היסטוריים.

טיולים בישראל נחלקים לשני סוגים עיקריים: טיולים עצמאיים וטיולים מאורגנים. מאמר זה יפרט וייעץ בכלליות לגבי כל אחד משני סוגי הטיולים. טיולים בישראל הנעשים באופן עצמאי דורשים תכנון מראש המביא בחשבון את משך הטיול, יעדו ומטרתו, התקציב המיועד לו ובחירת מועד היציאה. ישנם מסלולים קצרים אשר אינם אורכים יותר מחצי יום ומצריכים מעט מאוד משאבים ותכנון בהתאם. לעומת זאת ישנם מסלולים ארוכים במיוחד, שהארוך בהם הוא שביל ישראל אשר דורש כחודש עד חודש וחצי.

למרות גודלה של המדינה ישנה סקלה רחבה של טיולים בישראל המציעים סוגים שונים של חוויות. טיולים בישראל כוללים אתרים היסטוריים וגיאולוגיים מפורסמים דוגמת מערת המכפלה וירושלים העתיקה. גם מבחינת נופים ישנו ספקטרום רחב יחסית לשטח המצומצם של המדינה. טיול לצפון עשוי לכלול ביקור או שהיה בכינרת ובילוי בשלגי הר החרמון. לעומת זאת ניתן לטייל דרומה למען חוויה מדברית או טבילה בים האדום. ים המלח גם הוא אתר בעל חשיבות גלובלית ומהווה תופעת טבע נדירה, כמו גם היותו המקום הנמוך בעולם.

איך לתכנן טיולים בישראל

על מנת לתכנן טיולים בישראל באופן שיבטיח חוויה בלתי נשכחת והנאה מובטחת יש לקבוע תחילה את מטרת הטיול ואת סוג המשתתפים. במידה וזהו טיול משפחתי צריך לדאוג שהטיול יהיה מהנה עבור הילדים והמבוגרים כאחד. כמו כן, יש לחשוב על מגבלות המשתתפים בנובעות מגילם ומצבם הבריאותי. בין אם מדובר בטיול מאורגן או עצמאי כאשר טיולים בישראל חייבים להתבצע תוך דאגה מרבית לבטיחות המטיילים. לכן, יש לבחור מסלול מתאים ובטוח, לדאוג לעזרה ראשונה וטרנספורמציה זמינה, תקינות התחבורה, וציוד מתאים (ציוד מחנאות, שתייה מרובה, אמצעי הגנה מפני מזג אויר וכדומה).

חברת יונייטד טורס מציעה טיולים בישראל עבור אוכלוסיות וצרכים משתנים. שירותי טיולים בישראל לתיירים מסופקים על ידי החברה ליעדים ואתרים שונים ברחבי הארץ. באתר החברה ניתן למצוא לוח מפורט ונגיש המציג את מועדי הטיולים המאורגנים, מחירם ויעדם.

טיולים אלו נעשים בליווי מדרכי טיולים מנוסים, ומקצועיים הדוברים לפחות שתי שפות, בניהן אנגלית. הלוח מפרט לגבי כל מועד ויעד גם באיזו שפה יודרך הטיול. כמו כן, יונייטד טורס מספקת שירות הסעות המאפשר הזמנה מתואמת של רכבים בגדלים משתנים ונהגים מוסמכים ואמינים.