הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

חברת הסעות

יונייטד טורס טיולים והסעות

חברת הסעות

קיימות סיבות שונות בעטיין נדרשים גורמים שונים להיעזר בשירותיה של חברת הסעות. בין הסיבות השונות ניתן למנות הסעות תלמידים מטעם מוסדות חינוך, הסעות עובדים מטעם חברות ומפעלים, הסעות נכים או בעלי מוגבלויות, הסעות לשם נופש או טיול, ועוד. איכותה של חברת הסעות טובה היא נושא שאין להתפשר עליו מכיוון ומדובר בבטיחות ושלום הנוסעים. בנסיעות בילוי, הנאה או טיול גם נוחות הנסיעה מהווה שיקול לא מבוטל בבחירת חברת הסעות. כיצד נמדדת איכותה של חברת הסעות? בין היתר מקצועיותה של חברת הסעות נמדדת על ידי סקירת צי הרכבים המוחזק בבעלותה.

צי רכבים מרשים בעל רכבים איכותיים רבים שייך לרוב לחברות בעלות חוג לקוחות רחב ומרוצה אשר מכינות מראש רכבים רזרביים לכל מקרה. דגש נוסף בבדיקת איכותה של חברת הסעות יינתן לרישיונותיה ואישוריה בהתאם לצרכים השונים. לכן אם חברת הסעות דרושה בשביל להסיע תלמידים עליה להציג אישורים מתאימים מטעם גורמים מוסמכים. כמו כן עליה לספק שירות קבוע ואמין של איסוף ופיזור בנקודות המצוינות לכך, ולתכנן מסלול אשר יאפשר לתלמידים להגיע בזמן לבית ספרם. הסעות תלמידים מחויבות באכיפת חגירת חגורות בטיחות על ידי הנוסעים.

בטיחות מלאה עם חברת ההסעות

האחריות לוידוא בטיחותם של הנוסעים חלה על הנהג. דגשים אלה חלים בחלקם גם על הסעות עובדים. הסעות תלמידים מפקידות את בטיחות הילדים בידי הנהגים באופן קבוע לכן הנושא העיקרי שיש להתחשב בו הוא נושא הבטיחות. מאחר ונסיעות אלו הן לרוב קצרות למדי ומתפרשות על פני קילומטרים ספורים חשיבות פחותה ניתנת לנושא נוחות הנסיעה. לעומת זאת, בטיול, כאשר מטרת הנסיעה היא בילוי והנאה נוחות היא נושא שאין להתפשר עליו. טיולים גם מצריכים לרוב נסיעות ארוכות, או סיורים במקומות שונים ונסיעה ביניהם.

כך או כך, נוחות הנוסעים היא קריטית לנסיעה נעימה ושלווה. לכן יש לוודא שקיימת מערכת מיזוג אויר תקינה ברכב, מערכת כריזה במידת הצורך, וטלוויזיה בהתאם לחשק וליכולות הכלכליות. חברת הסעות בולטת בתחומה הינה יונייטד טורס. חברה זו החלה את דרכה בשנת 1960 ואגרה מאז ניסיון וותק אשר שיפרו את איכות השירות המקצועי הניתן על ידה. החברה בעלת צי של מאה רכבים חדישים הנדבקים לפני כל נסיעה.

הרכבים עוברים בדיקה על ידי קצין בטיחות מוסמך מטעם החברה אשר מוודא כי הרכב תקין ומוכן לנסיעה. בנוסף, נהגי החברה נמצאים במעקב לווייני בעת הנסיעה כך להבטיח את עמידתם בסטנדרטים השירותיים של החברה.