הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברת הסעות מומלצתחברת הסעות מומלצת

בין שאתם מחפשים רכב הסעה לטיול ובין שאתם מחפשים רכב הסעה להסעות קבועות של תלמידים או עובדים, חשוב להבין שהסעה הוא חלק מרכזי בחוויה של כל טיול, ולכן חשוב מאוד לאתר חברת הסעות מומלצת, שיודעת לספק לכם את הפתרון המפנק, הנוח והזמין ביותר. כמו כן, הסעות יכולות להוות מרכיב מרכזי בעלות הכוללת של הטיול, ולכן חשוב למצוא את החברה שתעניק לכם את האיזון הטוב ביותר בין איכות השירות, רמת האוטובוסים ועלות השירות.
 

צי רכבים חדש ומודרני

חברת יונייטד טורס היא חברת הסעות מובילה וותיקה, המתחזקת צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים הזמינים עבורכם לכל משימת טיול או הסעות. באפשרותכם לבחור אוטובוס עם עד 50 מקומות ישיבה, מידיבוס עם עד 35 מקומות ישיבה, או מיניבוס עם עד 20 מקומות ישיבה. כל רכבי ההסעות של יונייטד טורס הם רכבים חדשים, חדישים ומודרניים משנות ייצור אחרונות, ואנו מקפידים לחדש את צי הרכבים מדי מספר שנים על מנת לשמר רמה גבוהה של שירות וחוויית נסיעה לכל לקוח.
 

עמידה מלאה בלוחות זמנים וחוויית שירות מושלמת

במסגרת חבילת שירות אנו, בתור חברת הסעות מומלצת ומובילה, מציעים לכם נהגים מקצועיים העוברים הכשרות תקופתיות ונבחרים בקפידה לעבודה בחברה, מבטיחים לכם עמידה מלאה בלוחות הזמנים, העמדת אוטובוס נקי ומסודר בדיוק בשעה שנקבעה, גמישות מירבית בנקודות איסוף ופיזור של האנשים, וזמינות מלאה של רכבי ההסעה על פי הצורך. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולבצע הזמנה מראש על מנת להבטיח את זמינות האוטובוס למועד הנדרש.
 

יונייטד טורס – מסיעים אתכם לכל מקום ובכל זמן

חברת יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמקצועית ביותר בישראל, פעילה בתחום זה מאז שנת 1965, ומקיימת פעילות עניפה של הסעות וטיולים מול המגזר הפרטי, המגזר העסקי, המגזר התעשייתי והמגזר המוסדי, באמצעות צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים. אנו מקפידים על תחזוקה מלאה ותדירה של כל רכבי ההסעה, מקפידים על בטיחות כלי הרכב, הענקת חבילת ביטוח מלאה בכל חבילת שירות, ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בעולם ההסעות.