הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברת הסעות יונייטדחברת הסעות יונייטד

בין שאתם מארגנים טיול לקבוצה גדולה של אנשים, ובין שאתם מחפשים חברת הסעות לקיום הסעות על בסיס קבוע, בחירת חברת ההסעות שתעשו תשפיע בצורה משמעותית מאוד על חוויית הנסיעה והשירות כולה. אם מדובר בטיול, הרי שהסעת המטיילים ממקום למקום מהווה חלק חשוב ומרכזי בטיול עצמו, ואם מדובר בהסעות קבועות, הרי שהחלטה שתקבלו היום סביב חברת ההסעות הנבחרת, תשפיע על חוויית הנסיעה של הנוסעים לאורך חודשים ושנים ארוכות.
 

אוטובוסים מודרניים ומאובזרים היטב

חברת הסעות יונייטד היא חברת הסעות וותיקה ומקצועית, המתחזקת צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים מודרניים, חדשים וחדישים, מאובזרים היטב, מגיעים עם מושבים מרופדים ונוחים, מערכת מיזוג אוויר מפוצלת, מערכת שמע ומולטימדיה חדשנית, עמדת מדריך בקדמת האוטובוס, חבילת ביטוח מלאה, נהג מקצועי, מוכשר ואדיב, הצמוד אליכם לאורך כל תקופת השירות, וחבילת שירות במסגרתה תוכלו לבחור את מאפייני השירות המתאימים לכם ביותר.
 

חבילת שירות מקיפה ותפורה אישית ללקוח

במסגרת חבילת השירות שמציעה לכם חברת הסעות יונייטד, תוכלו לבחור את מועד הנסיעה, שעת ההגעה המדוייקת ושעת הסיום, נקודות איסוף ופיזור של הנוסעים, יעדים לביקור במהלך ההסעה, סוג רכב ההסעה וגודלו, בהתאם למספר הנוסעים הצפוי, וכל פרט אחר שמרכיב את חבילת השירות הנדרשת לכם. אנו בחברת יונייטד מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולמחירים תחרותיים ואטרקטיביים ביחס למקובל בשוק. לרשותנו צוות נהגים מקצועיים, הנבחרים בקפידה ועוברים הכשרות תקופתיות על מנת להבטיח את רמת המקצועיות שלהם לאורך שנים ארוכות, ולהטמיע בהם את מדיניות השירות המתקדמת של חברת הסעות יונייטד.
 

יונייטד טורס – הסעות לכל מטרה

חברת יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמנוסה ביותר בישראל, המקיימת פעילות הסעות עניפה מאז שנת 1965. החברה מציעה שירותי הסעות וטיולים בכל רחבי הארץ, ולכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי. אנו מנהלים צי של אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים חדשים ומודרניים, ומקפידים לחדש את הצי מדי מספר שנים על מנת לשמור על חוויית נסיעה מיטבית לכל לקוח. אנו מיישמים מדיניות שירות מתקדמת לרבות עמידה בתקני איזו 9001, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר המקובלים בענף ההסעות העולמי.