הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברת הסעות במרכזחברת הסעות במרכז

אם אתם מחפשים חברת הסעות במרכז, יונייטד טורס עומדת לרשותכם עם צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים המבטיחים לכם את הפתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר על פי הצורך. בין שאתם מחפשים רכב הסעות לתלמידים או עובדים, בין שאתם מחפשים אוטובוס לטיול משפחתי, מאורגן או עסקי, ובין שאתם מחפשים אוטובוס לאירוע בר מצווה, חתונה, בת מצווה, ברית מילה או כל אירוע אחר, יונייטד טורס היא החברה שממנה תרצו להזמין אוטובוס לחוויית הנסיעה המושלמת.
 

רכבי הסעה בכל היקף וכמות נוסעים

חברת יונייטד טורס מחזיקה צי של עשרות אוטובוסים בגדלים שונים המאפשרים לכם להזמין את ההסעה הנדרשת עבור עד 20 אנשים, עד 35 אנשים ועד 50 אנשים. כמו כן, באפשרותנו להעמיד לרשותכם שורה של אוטובוסים במקביל, על מנת לענות על דרישה להסעת כמות גדולה של נוסעים בו זמנית. באפשרותכם להגדיר בדיוק את נקודות האיסוף והפיזור, זמן היציאה וזמן החזרה, ואנו נקפיד להגיע לפני הזמן, ולהמתין לכל הנוסעים על מנת שתוכלו ליהנות מחוויית השירות האולטימטיבית.
 

סטנדרטים גבוהים של שירות ומקצועיות

יונייטד טורס היא חברת הסעות במרכז הפועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות בעולם זה. אנו מקפידים על הגעה בשעה הנקובה, העמדת נהג צמוד לכל אורך תקופת השירות, ניקיון מושלם של האוטובוסים, הנהנים מרמת תחזוקה גבוהה מאוד הן בהיבטי בטיחות, הן בהיבטי נוחות ואבזור, והן בהיבטים מכניים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל את כל הפרטים הדרושים לכם לקבלת החלטה, ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית התפורה במיוחד עבורכם.
 

יונייטד טורס – מסיעים בכל דרך

יונייטד טורס היא חברת הסעות וותיקה ומקצועית, המקיימת פעילות הסעות בישראל מאז שנת 1965. החברה מציעה שירותי הסעות מגוונים לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי, ומקפידה על סטנדרטים גבוהים של שירות, בחירת נהגים מקצועיים והכשרתם באופן תקופתי ותדיר הן סביב נהיגה מקצועית והן סביב שירות אדיב ומקצועי. לרשותנו צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים, מתוחזקים היטב, מודרניים וחדשים, ומתעדכנים אחת למספר שנים במודלים החדישים ביותר.