הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

חברת אוטובוסים

יונייטד טורס טיולים והסעות

חברת אוטובוסים

חברת אוטובוסים טובה צריכה לעמוד בכל מיני סטנדרטים, דרישות, ותקנים. ישנן חברות אשר יבטיחו שירות במחיר מוזל, אך מאחר ומדובר בבטיחות ומכיוון שלרוב אוטובוסים דרושים לשם ביצוע פעילויות מהנות, אין להקל ראש בבחירת חברת אוטובוסים מוצלחת. כמובן שישנן גם חברות ציבוריות כגון חברת אוטובוסים "דן" או "אגד".

חברות אלו נבדקות על ידי המדינה ואמורות לעמוד בכל כללי הבטיחות והתקנים לפי החוק הישראלי. אולם, כאשר מדובר בחברת אוטובוסים פרטית חשוב לוודא את איכות התמורה הניתנת לכם, במיוחד בנושא רגיש אשר עשוי להיות עניין של חיים ומוות.

 יתכן וקיים צורך בשירותיה של חברת אוטובוסים באופן קבוע, כאשר מדובר בהסעות עובדים לדוגמה, ואז הדגשים הם מעט שונים.

כאשר מדובר על הסעות קבועות כמובן שהנושא המרכזי, כמו בכל סוגי ההסעות, הוא הבטיחות. אך מעבר לכך יש לתכנן מסלול נוח בעל תחנות איסוף קבועות ונוחות להגעה. חשוב לבחור נהג אמין ומנוסה אשר מכיר את האסור ומדייק בזמני האיסוף וההגעה. כמו כן, רצוי לחתום שירותי חברת אוטובוסים עבור נסיעה חד-פעמית, מאורגנת או עצמאית, הדגשים שמעבר לנושא הבטיחות סובבים סביב נוחות הנסיעה.

נסיעה רגועה באוטובוסים

באירועים משמחים ובטיולים המטרה העיקרית היא הנאה, לכן הנסיעה צריכה להיות רגועה, נינוחה, ונעימה. כדי לוודא שאכן כך תתנהל הנסיעה חשוב לבדוק אם חברת אוטובוסים היא בעלת רכבים חדישים וממוזגים, האם שמושבים נוחים ומרווחים, האם ישנה מערכת כריזה וטלוויזיה. חברת הסעות ואוטובוסים הדרושה לשם הסעות תלמידים מחויבת לעמוד בדרישות החמורות של משרד התחבורה ולהחזיק ברישיונות מתאים בתוקף.

ועוד, על התלמידים להיות חגורים במשך כל הנסיעה (בניגוד לחברת אוטובוסים ציבורית), ומתפקידו של הנהג לוודא זאת. חברת אוטובוסים מובילה בתחומה, אשר החלה את פועלה כבר בשנת 1960 היא יונייטד טורס.

חברה זו מפעילה צי רכבים גדול ויוקרתי המורכב ממאה רכבים בגדלים שונים. יונייטד טורס מספקת שירותי השכרת אוטובוסים לפי הזמנה, יחד עם נהגים מטעמה הנבדקים בכל נסיעה באמצעות מערכת לויינית העוקבת אחריהם. כך מוודאת יונייטד טורס שכל הנסיעות הנעשות תחת שמה עומדת בסטנדרטים הגבוהים שהציבה לעצמה.

הרכבים המתקדמים של יונייטד טורס גם עוברים בדיקה לפני כל נסיעה על ידי קצין בטיחות מיומן המוסמך לכך. כך מונעת יונייטד טורס תקלות וסכנות באופן שוטף.