הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

חברות הסעות

יונייטד טורס טיולים והסעות

חברות הסעות

חברות הסעות מספקות את שירותיהן לכל מיני גורמים ביניהם ניתן למנות מוסדות חינוך, מוסדות טיפוליים, חברות ומפעלים, כמו גם הסעות לשם טיולים או תיירות. זהו רק חלק קטן ממטרות ההסעות האפשריות.

עקב ההיצע הרחב של חברות הסעות הפך התחום לתחרותי ולכן ישנן חברות קטנות וזולות המעניקות את שירותיהן לציבור. אולם, חברות הסעות מקצועיות, למרות העלות הכרוכה בהשכרת שירותיהן, מבטיחות שירות מקצועי, מוסמך, ואמין. ומאחר ומדובר קודם כל בבטיחות הנוסעים אין לשים תווית מחיר על שלומם ולהתפשר בעקבות מניעים כלכליים.

חברות הסעות איכותיות נסדקות לפי הוותק והניסיון שאגרו, כמות ואיכות רכביהן, רישיונות וניסיון הנהגים, וכמו בכל תחום אחר גם לפי המלצות לקוחותיהן. ישנן חברות הסעות אשר יספקו רכבים יוקרתיים ומרווחים, עם מיזוג אויר וטלוויזיה, כמו גם מערכת כריזה. חברות הסעות שונות גם מחזיקות רכבים בגדלים שונים על מנת להתאים את הרכב והעלו לכמות הנוסעים. בנוסף, ישנן חברות הסעות אשר מחזיקות מדריכי טיולים מקצועיים ומארגנות טיולים מטעמן באופן קבוע.

אוטובוסים לכל הנדרש

כאשר קיים צורך מיוחד בהסעות דוגמת הסעות תלמידים או עובדים חובה לוודא מספר דברים. חברה המציעה הסעות תלמידים מוכרחה להיות מורשית לכך מטעמו של מפקח תעבורה מוסמך ממשרד התחבורה. עליה לאכוף חגירת חגורות בטיחות על ידי כל התלמידים למשך כל הנסיעה ולמנוע סכנה והפרעה בדמות הוצאת איברים וחפצים מחלונות הרכב. בנוסף על הנהג והחברה להקפיד על תחנות איסוף ופיזור מוסכמות מראש, ומסלול אשר ימנע איחורים. בין חברות ההסעות המובילות בישראל ניתן להיעזר בשירותיה של החברה הותיקה יונייטד טורס.

החברה מציעה שירותי הסעה מגוונים ברכבים מודרניים המותאמים בגודלם לצרכי הנסיעה. לשם כך מיועד צי הרכבים המפואר שבבעלות החברה המכיל מאה רכבים. יונייטד טורס מחזיקה רכבי מיניבוס, מידיבוס, מיקיבוס, ואוטובוסים. נהגיה של החברה נמצאים בפיקוח לוייני מטעמה בעת כל נסיעה, כדי להבטיח שירות איכותי ונסיעה בטוחה. רכביה של החברה נבדקים בטרם יציאתם מתחום החברה על ידי קצין בטיחות מקצועי.

בנוסף לשירותי ההסעות לפי הזמנה, מקיימת יונייטד טורס גם טיולים מאורגנים בכל הארץ מדי יום. טיולים אלה מורכים בשפות שונות על ידי מדריכי טיולים מנוסים ודוברי שפות. מחירי הטיולים, היעדים, והשפות מפורטים באתר החברה בלוח מסודר ונגיש לקריאה והבנה. כמו כן, שירותי החברה ניתנים עשרים וארבע שעות ביממה.