הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברות הסעות מחיריםחברות הסעות מחירים

כמו בכל מוצר שאנו קונים או שירות שאנו מזמינים, גם כאשר אנו מחפשים חברות הסעות מחירים הוא אחד הפרמטר החשוב והמרכזי בבחירת המוצר או השירות. יחד עם זאת, לא יהיה זה נכון לבסס את כל ההחלטה על נושא המחיר בלבד, לא בהיבט של בחירת החברה הזולה ביותר רק בגלל שהיא הזולה ביותר, ולא בהיבט של בחירת החברה היקרה ביותר רק בגלל שיקר זה בדרך כלל גם טוב. בבחירת חברות הסעות, מומלץ למאוד לבחון את כל פעילות החברה ואת הערך הכולל שהיא יודעת לספק, על מנת לבצע את הבחירה המתאימה לכם ביותר.
 

חוויית ההסעה האולטימטיבית לכל לקוח

חברת יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה ביותר, ובהשוואה לשלל חברות הסעות מחירים הוא רק פרמטר אחד שהיא מובילה בו. יונייטד מציעה מחירים אטרקטיביים ותחרותיים, ולצד זאת מעמידה לרשותכם צי של אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים חדשים וחדישים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של בטיחות ונוחות, מאובזרים היטב ומעוצבים בסגנון מודרני ועשיר. לא לחינם משקיעה החברה באלמנטים אלה, אלא כדי לספק לכל לקוח את חוויית ההסעות האולטימטיבית לה הוא מצפה.
 

שירותי הסעה לכל מטרה במחירים תחרותיים

הסעות הוא שירות שאתם עשויים להידרש לו לצורך טיול תיירים, טיול תלמידים, טיול וועדי עובדים, הסעות תלמידים, הסעות עובדים, הסעות לאירועי בר מצווה, חתונה, בת מצווה, ברית מילה, אירועים משפחתיים או עסקיים או כל מטרה אחרת. בבחירת חברות הסעות מחירים הוא פרמטר חשוב שאתם רוצים לבדוק באמצעות השוואת מחירים יסודית, אך זכרו שמחיר הוא לא הכל. יונייטד מתחייבת למחירים תחרותיים ואטרקטיביים, אך לא למחירים היקרים ביותר ולא למחירים הזולים ביותר.
 

יונייטד טורס – מובילים בהסעות

יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמקצועית ביותר בישראל, נוסדה כבר בשנת 1965, ובמשך 50 שנות קיומה רכשה החברה את היכולות המתקדמות בענף, לרבות צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים, נהגים מקצועיים הנבחרים בקפידה ועוברים הכשרות תקופתיות, רמת תחזוקה מכנית, בטיחותית ופנימית בסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי תקני איזו 9001, ומציעה את רמת השירות הגבוהה ביותר במחירים תחרותיים ואטרקטיביים.