הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברות הסעות במרכזחברות הסעות במרכז

בכל טיול, בין שמדובר על טיול תיירים, בין שמדובר על טיול פרטי, משפחתי או עסקי ובין שמדובר בכל סוג אחר של טיול, הסעת המשתתפים בטיול מיעד ליעד ואל יעדים שונים הוא חלק חשוב ומרכזי, המשפיע באופן משמעותי על חוויית הטיול כולה. טיול ליעדים האטרקטיביים ביותר בעולם, לו יתבצע באוטובוס מיושן, ללא מזגן וללא מושבים נוחים, יהפוך במהרה לטיול מאכזב, שהיה עדיף לו לא היו יוצאים אליו כלל. אנו ביונייטד טורס מכירים את העובדה הפשוטה הזאת מזה שנים ארוכות, ומציעים לכם את פתרונות ההסעות הטובות בארץ, ובסטנדרטים הגבוהים בעולם כולו.
 

כל רכבי ההסעה לכל סוגי הטיולים וצרכי ההסעה

אם אתם מחפשים חברות הסעות במרכז לטיול משפחתי, עסקי, או לכל מטרה אחרת, יונייטד טורס היא חברת ההסעות הגדולה והוותיקה ביותר בישראל, המציעה לכם את כל פתרונות ההסעה לכל מטרה, ועם צי אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מודרניים וחדשניים, הזמינים עבורכם בכל עת. אנו מקפידים על חידוש צי רכבי ההסעות שלנו מדי מספר שנים בהתאם להתפתחויות הטכנולוגיות בתחום זה, ובהתאם לסטנדרטים הגבוהים שאנו רוצים להעניק ללקוחותנו.
 

תחזוקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כמו כן, אנו מקפידים על תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר של כל רכבי ההסעה, מקפידים על סטנדרטים גבוהים של בטיחות ותחזוקה מכאנית של רכבי ההסעה, וכן מקפידים לתחזק את פנים האוטובוסים, לשדרג את האוטובוסים הקיימים, ולהעניק ללקוחותינו את החוויה האולטימטיבית לה הם מצפים בכל טיול אליו הם יוצאים. בחיפוש חברות הסעות במרכז הארץ, זכרו שיונייטד טורס מציעה לכם תמיד את הטוב ביותר, ובמחיר האטרקטיבי והתחרותי ביותר.
 

יונייטד טורס – הסעות ברמה גבוהה

יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והגדולה בישראל, נוסדה בשנת 1965, ומציעה מגוון רחב של פתרונות הסעות לכל ענפי המשק, התיירות, התעשייה, העסקים, מערכת החינוך, מערכות ציבוריות ועוד. החברה מפעילה צי שלם של אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים, כולם חדשים ומודרניים, מתוחזקים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, עוברים בדיקות בטיחותיות על בסיס קבוע, ועוברים תהליכי הכנה לפני כל משימה על מנת להעניק לכל לקוח את חוויית ההסעה האולטימטיבית.