הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
חברות הסעות אוטובוסיםחברות הסעות אוטובוסים

הסעות אוטובוסים הוא שירות הנדרש למגוון רחב של צרכים וסיטואציות לרבות טיולי תיירים, טיולי בתי ספר, הסעות תלמידים, הסעות וועדי עובדים, הסעות לאירועים, סיורים מאורגנים ועוד שלל סיטואציות בהן נדרש כלי רכב גדול שיוכל להסיע כמות אנשים גדולה בו זמנית. יחד עם זאת, הסעת האנשים היא רק חלק מהעניין, וכדי להשלים אותו חשוב שהסעה זו תייצר חוויה אטרקטיבית ובלתי נשכחת עבור הנוסעים עצמם. יונייטד טורס היא חברת הסעות מובילה וותיקה המציעה צי של אוטובוסים חדשים וחדישים עם שלל פינוקים, ברמת אבזור גבוהה ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר של חברות הסעות אוטובוסים בארץ ובעולם.
 

צי של עשרות אוטובוסים

לרשותנו צי של עשרות אוטובוסים חדישים, המתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר הן בהיבטי בטיחות והן בהיבטי נוחות, עומדים לרשותכם לכל סוג של אירוע ולכל צורך. באפשרותנו לספק פתרונות הסעה לקבוצות של עשרות אנשים ועד קבוצות של מאות רבות של אנשים המשתתפים באירוע או הטיול, וזאת באמצעות צי ענק של אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים בהם תוכלו לעשות שימוש. בישראל פועלות חברות הסעות אוטובוסים רבות, אך יונייטד טורס היא אחת החברות היחידות המציעה לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום זה, עם הבטחה לחוויית ההסעה האולטימטיבית.
 

חבילת שירות שלמה ומושלמת

יונייטד טורס מספקת לכם את האוטובוס, את הנהג, את כל הכיסוי הביטוחי ואת כל האלמנטים הנדרשים על מנת לארגן הסעה לכל מטרה. אנו עובדים במסגרת חוזים ארוכי טווח עם בתי ספר, מוסדות חינוך ומוסדות ציבור, גופים עסקיים ועוד, ומספקים ייעוץ מקצועי לכל לקוח, על מנת להתאים לכל לקוח את פתרון ההסעה הטוב ביותר עבורו.
 

יונייטד טורס – חברת ההסעות הוותיקה בישראל

יונייטד טורס היא חברת ההסעות הגדולה והוותיקה ביותר בישראל, מנהלת צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים מאז שנת 1965. לאורך שנות פעילותנו למדנו בדיוק מה רוצים ומה מחפשים הלקוחות, וכיום אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח את חוויית ההסעות האולטימטיבית והבטוחה ביותר עם נהגים העוברים הכשרה ייעודית ורציפה, אוטובוסים חדשים ומאובזרים היטב, ורמת תחזוקה ובטיחות יוצאת דופן.