הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

חברות אוטובוסים

יונייטד טורס טיולים והסעות

אוטובוסים לכלל האוכלוסייה

בישראל קיימים שני סוגים של חברות אוטובוסים: סוג אחד כולל את חברות האוטובוסים הציבוריות, הלא הן "דן" ו"אגד", ואילו הסוג השני כולל את חברות האוטובוסים הפרטיות המעניקות שירותים מיוחדים ללקוחותיהם. החברות הציבוריות מפעילות קווים קבועים ברחבי הארץ ומספקות שירות לכלל האוכלוסייה. חברות אלה מסובסדות על ידי המדינה. לעומתן ישנן חברות אוטובוסים שונות המתפקדות למעשה כחברות הסעה ומציעות אוטובוסים לצרכים שונים לפי הזמנה.

חברות אוטובוסים מספקות שירות חשוב לצרכים שונים כגון: טיולים, הסעות עובדים, הסעות תלמידים, הסעות בעלי מוגבלויות, הסעות לשדה התעופה, והסעות פרטיות לשם אירועים. כמו כן, חברות אוטובוסים רבות מציעות גם טיולים מאורגנים ומספקות הדרכה וליווי מתאימים לאוכלוסייה.

על חברות האוטובוסים לעמוד בדרישות התקנים והחוקים הישראלים הכוללים רישיונות מתאימים, חגורות בטיחות לכל רכב משנת 95' והלאה, וכן רכב תקין. על מנת להבטיח חוויית נסיעה נעימה ובטוחה רצוי להשקיע מעט זמן בבחירת החברה המתאימה. יש לוודא כי גילו של הרכב אינו עולה על עשר שנים, שהרכב חדיש, מרווח, בעל מערכת מיזוג אויר פעילה, מערכת כריזה אם יש צורך בכך, ולפעמים גם טלוויזיה. כמו כן, מומלץ לבדוק את רישיונות החברה, לבחור בחברה בעלת ותק ושם אשר מחזיקה קהל לקוחות מרוצה.

נהגים בעלי ניסיון רב

חשוב לברר את מידת ניסיונם ומיומנותם של הנהגים, ולבדוק את גודל צי הרכבים שבבעלות החברה. צי רכבים יוקרתי וגדול מעיד על חברה בעלת קהל לקוחות רחב הזקוקה לרכבים רזרביים עבור הזמנות שוטפות. אם ברצונכם לשכור את שירותן של חברות האוטובוסים לטווח ארוך ובאופן קבוע הבירורים חשובים פי כמה. במקרה כזה רצוי גם לנסח חוזה המפרט אחריות, מחיר והתחייבות מצד החברה. אחת החברות המובילות בתחום ההסעות הינה יונייטד טורס.

החברה שהוקמה בשנת 1960 היא בין הותיקות בארץ וכתוצאה מכך מקצועית ומנוסה. יונייטד טורס מחזיקה בצי רכבים מכובד בעל מאה רכבים המיועדים להסעות לפי כמות אנשים. גדלי הרכבים נעים ממיני בוס ועד אוטובוס.

כמו כן, קצין בטיחות מטעם החברה בודק את הרכבים בדיקה יסודית טרם יציאתם מתחומי החברה. בנוסף,יונייטד טורס מציעה מגוון טיולים מאורגנים ליעדים שונים בישראל אשר מודרכים על ידי מדריכים מוסמכים ומיומנים הדוברים לפחות שתי שפות (בניהן אנגלית).