הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות

הסעות בארץ מסופקות על ידי חברות רבות, כולל חברות אוטובוסים.

תחום ההסעות הינו רחב ופרוץ ולכן יש להקדיש תשומת לב לבחירת חברת ההסעות, ולהשקיע בבחירת חברת הסעות מתאימה. מאחר ותחום ההסעות נוגע ישירות לבטיחות, ולאחר מכן גם לנוחות, אין לזלזל בבירור מקדים ואיסוף מידע על חברות הסעות. כאשר ניגשים לבחור חברה שתספק שירות הסעות מתאים יש להתחשב קודם כל בצרכים לשמם דרושה ההסעה. יש לקחת בחשבון את מספר הנוסעים, את מסלולי הנסיעה, את המכשור הדרוש (טלוויזיה, מיקרופון), ולברר אם יש מיזוג אויר ברכב. כמו כן, מומלץ לוודא את הסמכת הנהג, רישיונותיו, וניסיונו בהסעת רכב נוסעים. בדקו מהו מבחר הרכבים שהחברה מסוגלת להציע.

חברה בעלת מגוון גדול של רכבים היא לרוב בעלת וותק, ניסיון, וקהל לקוחות גדול. ישנן חברות המספקות שירותי הסעות אשר משתמשות ברכבים ישנים, מלוכלכים, ונהגים חסרי רישיונות מתאימים. בדומה לתחומים רבים גם בתחום ההסעות ניתן למצוא שרלטנים אשר יספקו שירות שאינו עונה על הדרישות במחיר מוזל.

אך מאחר ומדובר בחיי אדם, וגם בנוחות החשובה בזמן נסיעה ארוכה, אין להתפשר על טיב השירות. לפני שמזמינים הסעות יש לערוך סקר שוק מקיף, לבדוק מחירים ורכבים, ולהחליט לפי התקציב איזה רכב מתאים לצרכי ההסעה ונוסעיה. בנוסף, רצוי לבדוק את ניסיונה של החברה ואת מידת שביעות רצונם של לקוחותיה.

שירות הסעות לטווח ארוך

אפשר לעשות זאת לעיתים גם דרך החברה עצמה, או לחפש מעט באינטרנט. במידה ומדובר על הסעות קבועות לאורך זמן רצוי מאוד לנסח חוזה עבודה אשר יפרט את התנאים וההתחייבויות של שני הצדדים. שירות הסעות לטווח ארוך צריך לעמוד בסטנדרטים שקבעתם במיוחד. יונייטד טורס הינה חברת הסעות מקצועית, אמינה, וותיקה, המתמחה בהסעות עבור תיירים ברחבי הארץ. החברה הוקמה בשנת 1960 ומאז צברה ניסיון ומקצוענות שקשה להתחרות בהם.

לחברה היצע גדול של רכבים ואוטובוסים ממוזגים, חדישים, ונוחים. בין היתר ניתן להזמין אוטובוסים, מיני-בוסים, מיקי-בוסים, ומידי-בוסים.

נהגיה של החברה מוסמכים, מנוסים, ואמינים. בנוסף החברה נשתמשת במערכת לוויינית המבצעת מעקב אחר הנהגים כדי להבטיח שירות אדיב העומד בסדנטרטים של החברה. יונייטד טורס מציעה מגוון של סיורים מאורגנים מדי יום, אשר מחיריהם ויעדיהם מפורטים באתרם הנוח לשימוש, נשמח לתת שירות הסעות גם למלונות ברחבי בארץ, צימרים, http://www.bikta-kafrit.co.il ועוד.