הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות תלמידים

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות תלמידים

הסעות תלמידים הינן נושא רגיש ועדין אשר יש להתייחס אליו במלוא כובד הראש. קיימים חוקים, תקנות, וכללים שונים אשר נועדו להבטיח את שלום התלמידים הנוסעים. למרות הניסיון לפקח על תוחם הסעות תלמידים ישנם מקרים בהם תיתכן רשלנות מצד חברת ההסעות או הנהג. מקרים אלו עשויים לפגוע בבטיחותם של התלמידים, על כן יש לוודא כי הסעות תלמידים נעשות על ידי חברה מקצועית, ותיקה, ואמינה.

הסעות תלמידים מסופקות על ידי המדינה עבור תלמידים המתגוררים באזורים מרוחקים (עד כיתה ד' שני קילומטרים, ולילדים מכיתה ה' ומעלה ניתנות הסעות תלמידים החל ממרחק של שלושה קילומטרים).

כמו כן, לתלמידים הזקוקים לחינוך מיוחד ניתנות הסעות תלמידים בכל גיל. יש לוודא כי חברת ההסעות משתמשת ברכבים חדשים ותקינים (רכב חדש הוא רכב שנשמר במצב טוב ונמצא בשימוש לא יותר מעשר שנים לכל היותר). הרכב צריך להיות בעל חגורות בטיחות בהתאם לתקנה המחייבת תלמידים לחגור חגורות בטיחות בהסעות (למעט תחבורה ציבורית אשר אינה מחייבת זאת). עבור ילדים בגיל חמש ומטה דרושים מושבים מיוחדים.

בנוסף, חובה לבדוק את רישיונותיו של הנהג, עליו להיות בעל רישיון המסמיך אותו להסיע הסעות תלמידים. גם חברת ההסעות צריכה להיות בעלת רישיון להסעת תלמידים מטעם מפקח תעבורה של משרד התחבורה. עוד עליו להיות בעל תעודת יושר, ולספק תעודה זו מדי חמש שנים.

חובתו של נהג הסעות תלמידים

על הנהג להוריד ולאסוף את התלמידים במקומות שנקבעו לכך מראש ולא בשום מקום אחר. עליו לוודא כי בזמן הנסיעה כולם חגורים ובטוחים, אינם מסכנים את עצמם על ידי הוצאת איברים דרך החלונות וכדומה. חברת הסעות בעלת וותק רב ושירות איכותי ללא מתחרה הינה יונייטד טורס. החברה שהוקמה ב-1960 היא בעלת צי רכבים גדול המונה כמאה רכבים חדישים ותקינים למגוון שירותי הסעות. גדלי הרכבים נעים ממיני-בוס ועד אוטובוס, ומספר הנוסעים שנועדו להכיל מפורט באתר. החברה מספקת שירותי הסעה גם עבור הסעות תלמידים בין היתר, ומתגאה בנהגיה המיומנים והמנוסים.

יונייטד טורס מציעה טיולים מאורגנים למגוון יעדים ואתרים ברחבי הארץ.אשר נעשים בליווי מדריכי טיולים מנוסים ודוברי שפות (אנגלית ושפה נוספת). אתר החברה מפרט יעדים, מחירים, שפות, ומאפשר הזמנת הסעות וטיולים נוחה, פשוטה, ונגישה.