הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות עובדים

יונייטד טורס טיולים והסעות

מה הן הסעות עובדים?

הסעות עובדים יכולות להיות אוטובוסים, מיניבוסים וכלי תחבורה שונים אשר מופעלים באופן פרטי והועסקו על ידי בית העסק. הסעות עובדים יכולות לפעול על פי רצונו של המעסיק – בדרך כלל בוחרים בתי עסק לרכוש מספר מסוים של הסעות עובדים אשר יעבדו במספר קוים על מנת לאסוף את עובדי החברה מאזורי המגורים השונים שלהם. למשל אם החברה נמצאת באזור תעשיית מפעלים בצפון, ירצה המעסיק להפעיל מספר קוים בערים שונים בצפון אשר ייקחו את העובדים אל המפעל.

הסעות עובדים יבצעו איסוף של העובדים בנקודות מוגדרות מראש אשר נמצאות כחלק מקו הנסיעה שלהן – לשם העובדים יצטרכו להגיע בעצמם. לרוב, נקודות אלו יהיו ממוקמות ליד הבית שלהם או במקומות של מרכזים מסחריים ונקודות מרכזיות בערים כך שההגעה לשם לא תהווה בעיה. זמן האיסוף יהיה קבוע בכל בוקר ובצורה זו תתבצע הסעות עובדים מסודרת ומאורגנת שלוקחת מדי יום ביומו את עובדי החברה מהערים והבתים שלהם אל מקום העבודה. כמו כן, בסיום יום העבודה – בדרך כלל אחר הצהריים, יחזרו נהגי ההסעות לבצע הסעות עובדים בכיוון ההפוך, בחזרה לבתיהם. גם בנסיעה זו, יהיו נקודות פיזור מוגדרות (בדרך כלל דומות ואף זהות לקו הנסיעה של הבוקר) אשר בו מפזרים את העובדים.

מדוע מומלץ לבצע הסעות עובדים?

הסעות עובדים הן כלי מאוד חשוב בכל תחום עבודה שהוא. כאשר עובדים יודעים שיש להם כלי תחבורה מסודר ומאורגן להגעה לעבודה בכל יום הדבר חשוב מאוד לעבודה השוטפת שלהם, להרגשה הכללית שלהם, ולתפקוד והתפוקה שמניבים לחברה. מעסיקים רבים בוחרים כיום להעסיק שירות הסעות עובדים על מנת לחסוך מהעובדים את הצורך בנסיעה בתחבורה ציבורית או שימוש במכונית פרטית שכן מדובר בגורם יקר מאוד ולא משתלם, כמו כן משבית כמעט לחלוטין את העובדים ואת משפחותיהם. השימוש בפעולת הסעות עובדים מאפשר לחסוך בכסף, במקום על הכביש, בזיהום אוויר – במקום שכל נוסע ייסע במכונית פרטית, ייסעו עשרים נוסעים במיניבוס אחד והפעולה תביא לשימוש הרבה יותר יעיל ומאורגן באופן כולל.

חברת יונייטד טורס הסעות – הסעות עובדים

חברת יונייטד טורס הסעות מבצעת שירותי הסעות עובדים עבור חברות המעוניינות בשירות. חברת יונייטד טורס הסעות מספקת את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיה ומעניקה לו הסעות עובדים איכותיות, מקצועיות. כאשר אנו מעוניינים בפעילות הסעות עובדים, חברת יונייטד טורס הסעות היא בהחלט המקום הנכון.