הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות עובדיםלמה משמשות הסעות העובדים?

הסעות עובדים עשויות להיות עסקה משתלמת ביותר עבור כל הצדדים המעורבים בדבר. העובדים מרוויחים הגעה נוחה ביותר למקום העבודה, מבלי לשלם על דלק או על תחבורה ציבורית ומבלי לבזבז זמן על חיפוש חניה. החברה, מצידה, יכולה לשמור ביתר קלות על סדר יום תקין, ולהביא לכך שכל העובדים יגיעו בזמן אל המשמרות או הזמנים שנקבעו עבורם. הסעות אלה הופכות להיות לא פחות מחיוניות במקרה בהם העבודה מתבצעת, לעיתים, בשעות לא שגרתיות, או במקומות עבודה שאינם נגישים לתחבורה ציבורית כך שאין כל דרך להגיע אליהם מלבד ברכב או בהסעה מאורגנת. לרוב, הסעת עובדים תפעל בעיקר במקומות עבודה כמו מפעלים, חברות הייטק או ארגונים בהם יש כמות גדולה של עובדים. העובדים יגיעו אל העבודה באמצעות מיניבוסים או אוטובוסים, אשר יאספו אותם ממקום מגוריהם או מכל נקודה אחרת שנקבעה אתם מראש.

הסעות עובדים זה יונייטד טורס המקצועיכך תעשו זאת נכון

אם אתם מעוניינים לארגן הסעות עובדים עבור העובדים בחברה או בארגון שלכם, כדאי לתכנן זאת מראש. יש לקבוע מהו כלי הרכב הדרוש על פי כמות העובדים שיש להסיע. בנוסף, כדאי לקבוע מסלול הגיוני אשר יגיע לכמה שיותר נקודות בקרבת מקומות המגורים של העובדים, ולתכנן נכון את הסדר כך שהמסלול המתקבל יהיה הקצר ביותר, ויחסוך פקקי תנועה במידת האפשר. חשוב לשמור על הסדר ולעדכן את העובדים בדיוק מתי עליהם להיות בנקודות האיסוף השונות.

הסעות עובדים זה יונייטד טורס המלצותחברה להסעת העובדים

חברת יונייטד טורס הינה החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחום ההסעות הפרטיות מכל הסוגים. החברה שמה דגש על נסיעה בטוחה ועל הקפדה על זמנים. החברה תוכל לספק לכם כל כלי רכב שתרצו ובכל כמות, כך שתוכלו למצוא את כלי הרכב אשר מתאימים בדיוק אל תוכנית ההסעות שבניתם. עם יונייטד טורס, תוכלו לדעת שההסעות שאתם מפעילים באופן יומיומי הן מדויקות ובטיחותיות, ושכל העובדים יגיעו בריאים ושלמים ובזמן הנקוב אל מקום העבודה, וגם חזרה לביתם בסוף היום. יונייטד טורס פועלת עם רשיונות מלאים של משרד התחבורה, וכל האוטובוסים שלה עומדים בכך תקני הבטיחות המחמירים ביותר ועוברים בדיקות תקופתיות.

הסעות עובדים זה יונייטד טורס תמונות