הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות לבר מצווה

יש פתרון - הסעות לבר מצוה

בר מצווה מהווה מאורע חגיגי, משמח, מרגש וייחודי, עם זאת לבר מצווה יש צורך להתכונן היטב, כלומר מלבד להבין מה לובשים ומה נותנים מתנה, גם יש להגיע לאירוע עצמו. על מנת ליהנות כפי שצריך, תמיד מוטב להיות הצד שלא נוהג- אך הבעיה היא שמישהו צריך. על כן טוב לדעת שכיום ניתן למצוא הסעות לבר מצוה שיוצאות מבית חברת יוניטד טורס. כל מי שמכיר את החברה יודעי שמדובר על הסעות יוקרתיות, מפנקות ושוות לכל כיס, כך שבאמת אין סיבה לקחת את הרכב הפרטי ולהתבאס על השעה או על חוסר היכולת לנצל את הבר הפתוח.


משתלם

לחברת יוניטד טורס יש שירותי הסעות לבר מצוה שהן מאוד משתלמות וזאת כיוון שלחברה מספר גדלים של אוטובוסים ומיניבוסים, כך שכל משפחה יכולה לבחור את האופציה הרצויה והמשתלמת ביותר מבחינתה. כאשר כמה בני משפחה/ או קבוצת חברים מתארגנת ביחד על מנת לקחת ביחד הסעות לבר מצוה, היא יכולה בקלות לחסוך כסף, כי אם מחלקים את התשלום בין כמה אורחים, ניתן מהר מאוד למצוא שהעלות פחותה מלו כל משפחה הייתה יוצאת עם הרכב הפרטי שלה. מכאן שגם ניתן לחסוך כסף, (כך שניתן להגדיל את המתנה עבור חתן הבר מצווה), וגם ניתן להתרווח, ליהנות ואף לחזור בכול שעה רצויה מבלי לחתוך מוקדם מכפי שהתכוונתם ובכך לבאס גם את שאר הנוסעים עמכם ברכב. 


מבוגרים

בכול אירוע משפחתי כגון בר מצווה יש גם אורחים מבוגרים, אורחים שהיו שמחים להגיע לאירוע, אך הם גרים רחוק משאר בני המשפחה, ומבחינתם נהיגה בערב אינה אופציה. על כן גם עבור סיטואציה שכזו מוטב להכיר את האופציה של הסעות לבר מצוה, וזאת כיוון שהסעות לבר מצוה מאפשרות גם לחברה המבוגרים להיות נוכחים באירוע, וזאת מבלי לבקש טובה מבני משפחה.


בני נוער

כמו כן ישנה גם הסיטואציה של חברי נער הבר מצוה שמבקשים ליהנות כמו אחרון החוגגים באירוע של חברם, אך כיוון שעדיין רישיון נהיגה אינו אופציה מבחינתם, טוב לדעת שהם יכולים להיעזר בהסעות לבר מצוה. כך שאין צורך להיות יותר מעשרים איש, כיוון שהסעות לבר מצוה ניתן ליישם גם במיניבוס קטן של חברת יוניטד טורס הוותיקה והטובה.


יוניטד טורס

חברת יוניטד טורס קיימת עוד משנת 1960, היא מציעה צי של אוטובוסים יוקרתיים במגוון גדלים, וזאת לצד נהגים מקצועיים, שרות סביב השעון וקצין בטיחות ששומר על רמת השירות הגבוהה.