הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות חתונה

בדיוק בשבילכם - הסעות לחתונות

כולם מכירים את הפרדוקס של חתונה. מצד אחד מבקשים לנצל את הבר הפתוח ביחד עם בן הזוג ושאר החברה, אך מצד שני מישהו צריך להיות הנהג התורן ששומר על פיקחות. כמו כן תמיד עולה הרצון להישאר עד אחרון הרוקדים על הרחבה על מנת לשמח ולשמוח עם הזוג הטרי, אך מצד שני העייפות עלולה לגרום לחתוך יותר מוקדם וזאת על מנת לא לנסוע עייפים. על כן במיוחד עבור סיטואציות שכאלה מומלץ להכיר את האופציה של הסעות לחתונות. 


הנאה כפולה

ובכן מהן הסעות לחתונות? ובכן מדובר על הסעות כמו כל הסעות אחרות, אך אלו גם יודעות לתפקד בשעות מאוחרות, יודעות להביא את האורחים בזמן, ואף להתייצב בשעה הרצויה על מנת להחזירם הביתה באופן מרווח ומפנק. כך שבפעם הבאה שיש חתונה של חברים טובים ואתם נמצאים בקרבה פיזית לעוד כמה זוגות חברים, מוטב שתנצלו את האירוע על מנת ליהנות כפי שרק ניתן- מוטב שתפנו אל שירותי הסעות לחתונות, כך שניתן להתרגש פעמיים. פעם אחת עבור הזוג ופעם שנייה עבורכם, כיוון שתזכו ליציאה כפי שצריך.


בחירה נכונה

מתי בפעם האחרונה הרגשתם מלכים של ממש, מתי בפעם האחרונה זכיתם להרגיש שמשרתים אתכם ואתם רק צרכי להיות וליהנות, (ולא, יציאה אל מסעדה לא עונה על השאלה). ובכן אם גם אתם תחליטו להתפנק בשירותי הסעות לחתונות, אתם עתידים לגלות מהר מאוד כמה צעד זה הינו חכם ואף משתלם מבחינה כלכלית, כי אם כמה חברה מתארגנים ביחד, מהר מאוד מגלים שהעלות זניחה והרווח גדול.


התאמה מלאה

כמו כן שירותי הסעות לחתונות מבית יוניטד טורס היא בחירה מצוינת לא רק עבור החברה הצעירים, אלא גם עבור החברה היותר מבוגרים שלהם הנסיעה בחושך קשה. בקיצור בפעם הבאה שיש חתונה, אל תישכחו לקחת בחשבון את האופציה של הסעות לחתונות אם עבורכם, או אם עבור בני משפחה שאתם יודעים שישמחו לשמע אופציה שכזו. כמו כן אין לטעות שיש למלא אוטובוס שלם, אלא ניתן לבחור לקחת אוטובוס של עד 53 מקומות נוסעים, או לחלופין לבחור באופציות יותר צנועות המדברות על מיניבוס שיכול להתאים ל35/ 25/ או 19 איש. משתלם, בטיחותי ונוח!


יוניטד טורס

חברת יוניטד טורס הינה חברה שמתמחה בכול מה שנוגע להסעות. החברה קמה בשנת 1960 ומאז לא הפסיקה להשתכלל, כך שכיום יש בהחזקתה יותר ממאה אוטובוסים, מגוון נהגים מקצועיים, קצין בטיחות ואפילו מערכת לוויינית עבור ניהול צוותי הרכב.