הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות וטיולים בצפוןהסעות וטיולים בצפון

יוצאים לטיול בצפון ורוצים לארגן הסעה מרוכזת לכל המשתתפים? רוצים לחסוך למשתתפי הטיול את הצורך להגיע עם רכב פרטי? חברת יונייטד טורס מציעה לכם שירותי הסעות וטיולים בצפון הארץ, במסגרתו תוכלו להזמין אוטובוס עם עד 50 מקומות ישיבה, מידיבוס עם עד 35 מקומות ישיבה או מיניבוס עם עד 15-20 מקומות ישיבה. אנו מציעים לכם צי רכבי הסעות חדש, חדשני ומודרני, מאובזר היטב, בטיחותי, וננהג על ידי נהג מקצועי העובר הכשרות תקופתיות הן סביב נהיגה מקצועית והן סביב רמת שירות ואדיבות ללקוח.
 

שירות יוצא דופן לכל לקוח

מזה שנים ארוכות שיונייטד טורס מציעה שירותי הסעות לכל ענפי המשק, ולשלל לקוחות בתעשייה, במערכות החינוך ומערכות ציבוריות אחרות, וועדי עובדים, סוכנויות נסיעות, משרד התיירות ועוד. אנו מציעים רמה גבוהה של הסעות תוך הקפדה על חוויית נסיעה נוחה, מפנקת ויעילה לכל לקוח ולקוח. אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, התאמת רכב ההסעה ללקוח, ניקיון מושלם של האוטובוס, וזמינות גבוהה של רכבי הסעות וטיולים בצפון הארץ ובכל חלקי ארץ אחרת.
 

תופרים לכם חבילת הסעה מיטבית

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יונייטד טורס עוד היום, לקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם בנושא, לשאול את השאלות המטרידות אתכם, ואנו נספק לכם ייעוץ מקצועי, נפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם עבור הסעות וטיולים בצפון, ונסייע לכם לבנות חבילת הסעה מיטבית עבור מספר האנשים, מקומות האיסוף והפיזור, תקופת הטיול, התאמה ליעדי הטיול והדרכים המובילות אליהם ועוד. צרו קשר עוד היום, ואנו נעמיד לרשותכם את כל הנדרש כדי שתיהנו משירות טוב ומחיר אטרקטיבי.
 

יונייטד טורס – הסעות לשירותכם

יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמנוסה ביותר בישראל, המתחזקת צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים מאז שנת 1965. החברה מספקת פתרונות הסעה קבועים ומזדמנים, ומקפידה על רמת שירות יוצא דופן לכל לקוח ולקוח, לרבות עמידה מלאה בלוחות זמנים, גמישות מקסימלית בנקודות איסוף ופיזור, יכולת הגעה לכל יעדי טיול אפשריים, התאמת רכב ההסעה למספר האנשים בצורה מיטבית ועל פי כל כללי הבטיחות, הביטוח והחוק.


לחצו כאן למידע על סוכנות רכב במרכז