הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות וטיולים בירושליםהסעות וטיולים בירושלים

מגיעים לטיול בירושלים? מחפשים חברת הסעות וטיולים בירושלים? מחפשים חברת הסעות להסעת תלמידים או עובדים בירושלים או הסביבה? חברת יונייטד טורס מציעה לכם סט שלם של פתרונות הסעה אותם ניתן להתאים עבורכם בהתאם לכלל מאפייני ההסעה הדרושה לכם לרבות זמני איסוף ופיזור, נקודות איסוף ופיזור, כמות אנשים, תדירות הסעה וכדומה, תוך הקפדה על חוויית הסעה יוצאת דופן לכל לקוח ולקוח, באמצעות צי אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים חדישים וחדשים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם ההסעות.
 

הסעות לכל אירוע ולכל מטרה

חברת יונייטד טורס פעילה בשוק ההסעות מזה שנים ארוכות, ומספקת שירותי הסעות וטיולים בירושלים למגוון רחב של לקוחות על בסיס קבוע ומזדמן. אני מציעים שירותי הסעות לטיולי בתי ספר, טיולי וועדי עובדים, הסעות תלמידים, הסעות עובדים, הסעות לאירועים, בר מצווה, חתונה, בת מצווה, ברית מילה, אירועים משפחתיים, אירועים עסקיים או כל מטרה אחרת, בה אתם נדרשים להסיע כמות גדולה של אנשים בצורה מרוכזת. אנו מתחייבים לשירות יוצא דופן, חוויית נסיעה מהנה ונוחה וסביבת נסיעה מאובזרת ברמה הגבוהה ביותר.
 

בחירת הפתרון המתאים לכם ביותר

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יונייטד טורס עוד היום, לשאול את כל השאלות המעסיקות אתכם בנושא האוטובוסים, הנהגים, הבטיחות, הביטוח וכל שאלה אחרת המטרידה אתכם, ולקבל תשובות מלאה מנציגנו המקצועיים. אנו נתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאם למספר הנוסעים, מועדי הנסיעה, ונאפשר לכם לבחור בין מספר אפשרויות על פי ההעדפות האישיות שלכם, ועל פי מסגרת התקציב העומד לרשותכם.
 

יונייטד טורס – הסעות ברמה גבוהה

חברת יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמקצועית ביותר בישראל, הפעילה בעולם ההסעות המקומי מאז שנת 1965. החברה מנהלת צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים מודרניים, חדישים וחדשים, מקפידה על תחזוקה מלאה של רכבי ההסעות, רמת בטיחות גבוהה, נהגים מקצועיים העוברים הכשרות תקופתיות, סטנדרטים גבוהים של שירות, עמידה בזמן, ניקיון של רכבי ההסעה, שירותי איסוף ופיזור ממספר נקודות, ביטוח מלא על כל הנוסעים בכל גיל ובכל היקף, וכמובן רמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית בכל קנה מידה.לחצו כאן למידע על מנעולן בגבעת שמואל