הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות בדרום

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות בדרום

בישראל קיים מגוון רחב של הסעות ליעדים ואתרים שונים,אזורי המדינה מחולקים בגסות לשלושה: צפון, מרכז, ודרום.  ישנן חברות הסעות המתקמקדות באחד האזורים בעוד שחברות אחרות מציעות שירותי הסעות ברחבי הארץ.  הסעות בדרום קיימות באופן שוטף כחלק מהסעות תלמידים המסופקות על ידי המדינה לתלמידים הזכאים לכך (ילדי כיתה ד' ומטה אשר גרים במרחק של שני קילומטרים ויותר ממוסד החינוך וילדי כיתה ה' ומעלה אשר גרים במרחק של שלושה קילומטרים ויותר מבי"הס). 

כמו כן, ישנן הסעות בדרום אשר הינן חלק ממגמת הסעות העובדים הניתנת על ידי חברות ומפעלים שונים על מנת להבטיח הגעה בטוחה, נוחה, ומדויקת של עובדיה,אוכלוסיית הדרום מפוזרת למדי ואינה צפופה כמו במרכז ולכן דרושות הסעות בדרום אשר יאפשרו ניידות לתלמידים ועובדים חברי רכב או אמצעים אחרים.  בנוסף הסעות בדרום נעשות גם מטעמם של מוסדות חינוך שונים, וכחלק מטיולים מאורגנים.

אתרי תיירות בדרום

נופים ואתרים היסטוריים בדרום הארץ מושכים קהל מטיילים גדול, כמו גם תיירים.  בין מוקדי התיירות השונים ניתן למנות את ים המלח, הנגב ומדבר יהודה, וכמובן שגם את עיר הנופש הדרומית ביותר בישראל- אילת.

מידע חשוב לגבי הסעות בדרום נוגע לאוכלוסיית בעלי המוגבלויות השונות.  נושא זכויות הנכים, תעסוקתם, והסעתם הועלה בדרום הארץ על ידי ארגון ג'וינט הדואג לזכויות הנכים בדרום.  המסקנות שהתקבלו על ידי הארגון מפרטות את המחסור הניכר בהנגשת רכבים ציבוריים לאוכלוסיית המוגבלויות, את הקשיים הנובעים מפיזור גיאוגרפי מרוחק המקשה על התניידות נכים בדרום, וחוסר המודעות בקרב אוכלוסיית הנכים ובעלי המוגבלות לזכויותיהם.

כמו כן, סכנה המרחפת מעל ראשיהם היא חוסר הבטיחות שבשכירת שירותיהם של נהגים וחברות לא מקצועיים המציעים הסעות בדרום.  כל אלה מדאיגים מאוד ומוכיחים עד כמה הסעות בדרום ישראל נחוצות לאוכלוסייה המתגוררת בחלק זה של הארץ.

טיולים מאורגנים שיונייטד מארגנת לדרום כוללים סיורים בים במלח, עין גדי, ומצדה.  הטיולים יוצאים באופן קבוע על בסיס יומיומי ליעדים שונים בארץ, ומודרכים בשפות שונות (ניתן גם לפי הזמנה) על ידי מדריכי טיולים מנוסים.

חשיבות בטיחות הנוסעים נמצאת בעדיפות עליונה, לכן יונייטד טורס עוקבת אחר נהגיה באמצעות מערכת לוויינית, ומבצעת בדיקות קפדניות לפני כל נסיעה על ידי קצין בטיחות .

יונייטד טורס משתמשת ברכבים חדישים ומתוקנים המבטיחים חוייה מהנה ונעימה עבור נוסעיה.