הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות אוטובוס

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות אוטובוס

ישנם מקרים ומצבים שונים במצריכים הסעות אוטובוס. בניהן ניתן למנות הסעות אוטובוס קבועות, דוגמת הסעות תלמידים, והסעות חד פעמיות לרוב לשם טיולים. הסעות אוטובוס מוצעות על ידי חברות שונות תחת תנאים שונים. כאשר ישנו תורך בהסעות קבועות מומלץ ביותר לנסח חוזה מול חברת ההסעות אשר יפרט את תנאי ההסעה, אחריות החברה והנהג, ויסדיר את התשלום. כמו כן, כאשר מדובר בהסעות קבועות רצוי לבחור בנהג קבוע, אמין ומוסמך על ידי הגורמים המתאימים, אשר יכיר היטב את המסלול וידייק בזמני ההגעה ונקודות האיסוף והפיזור.

הסעות אוטובוס עבור תלמידים מחייבות רישיון מתאים מטעם מפקח תעבורה הממונה על ידי משרד התחבורה. כמו כן, יש לדאוג לרכבים מתאימים בעלי חגורות בטיחות, ולוודא שהחברה והנהג אחראיים לבטיחותם ושלומם של הנוסעים בזמן הנסיעה, ההורדה והאיסוף. כאשר מדובר בהסעות חד-פעמיות המצריכות אוטובוס יש לברר האם הרכב עומד בדרישות אשר יבטיחו חוויה נעימה ונוחה ככל האפשר.

מטרתם של טיולים היא לרוב לשם הנאה ונופש ולכן איכות הנסיעה, במיוחד אם היא ארוכה או שהטיול מתבצע ברובו בנסיעה, הינה קריטית לאיכות הטיול.

הסעות לכל צורך

במידה ומדובר בהסעות אוטובוס חד פעמיות לצרכי טיול ישנו צורך במערכת מיזוג אויר תקינה, אוטובוס חדיש ותקין, מערכת כריזה, ולעיתים גם טלוויזיה. כמו כן, יש לבחור נהג מנוסה ובקיא בכבישי הארץ והיעדים השונים, מאחר ופעמים רבות הנהג נדרש ללוות את הטיול מתחילתו ועד סופו.

הסעות אוטובוס עשויות להתבצע במתכונת של השכרת אוטובוסים יחד עם נהגים מטעם החברה, או במתכונת של הסעות ליעדים קבועים אשר אליהן ניתן להצטרף. חשוב לבחור חברת הסעות בעלת ותק והצלחה, רישיונות מתאימים, קצין בטיחות, רכבים חדישים העומדים בכל התקנים, וצי רכבים גדול.

הסעות אוטובוס ליעדים שונים ועבור צרכים שונים ניתן למצוא בחברת יונייטד טורס. חברת יונייטד טורס קיימת כבר משנת 1960. הודות לותק הרב שצברה יונייטד טורס הינה חברה מנוסה, אמינה, ובעלת כמאה רכבים זמינים להסעות שונות. רכבי החברה חדשים וממוזגים, וכל רכב עובר בדיקה מדוקדקת על ידי קצין בטיחות הממונה על כך.

כמו כן, נהגי החברה מנוסים, מוסמכים, ועוברים בדיקות מעקב על ידי מערכת לוויינית בכל נסיעה על מנת לוודא את מקצועיותם ושירותם העומד בדרישות החברה. הסעות אלו מיועדות עבור טיולים מאורגנים שהחברה מציעה בליווי מדריכים דוברי שפות, מנוסים ומקצועיים.