הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעות אוטובוסים

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות אוטובוסים

בישראל ישנן הסעות אוטובוסים מגוונות עבור צרכים שונים באוכלוסייה. הסעות אוטובוסים מסופקות במקרים שונים על ידי המדינה, אך מתבצעות על ידי חברות הסעות פרטיות. לכן, עבור כל סוג של הסעות אוטובוסים יש לוודא את אמינותה, ניסיונה ואחריותה של החברה. בדיקת רשיונות מתאימים ורכבים העומדים בתקנים הדרושים להסעה, גם היא הכרחית מאחר ומדובר בבטיחות.

הסעות אוטובוסים עבור תלמידים ניתנות לתלמידים המתגוררים באזורים מרוחקים על מנת לאכוף את חוק חינוך החובה. לכן, ילדי כיתה ד' ומטה הגרים במרחק של שני קילומטרים ויותר ממוסדות החינוך אליהם הם רשומים זכאים להסעות. ילדים מכיתה ה' ומעלה זכאים להסעות במידה וביתם במרחק של שלושה קילומטרים ויותר מבית הספר. הסעות אוטובוסים עבור תלמידים הינן נושא עדין המצריך רישיון מיוחד מהחברה ומהנהג. רישיונות אלה מוענקים מטעם מפקח תעבורה הממונה מאת משרד התחבורה.

הסעות אוטובוסים לטיולים

בניגוד לתחבורה ציבורית אשר אינה מחייבת חגירת חגורות בטיחות, הסעות אוטובוסים עבור תלמידים חלות תחת החובה לחגור חגורות בטיחות לאורך כל זמן הנסיעה. בעוד שבטיחות היא הנושא המרכזי כאשר מדובר בהסעות, נושא הנוחות והשירות עקרוני עבור הסעות אוטובוסים בטיולים. טיולים לשם הנאה צריכים להיעשות באווירה נעימה, נוחה, ושלווה, לכן יש לדאוג להסעות איכותיות.

הסעות לטיולים מצריכות רכב בעל מושבים נוחים, מיזוג אויר, מערכת כריזה, וטלוויזיה (לא חובה). בנוסף, על הנהג להיות מקצועי, אמין, ואדיב. פעמים רבות הנהג נדרש ללוות את הטיול לאורכו, לכן יש צורך בנהג סבלני ומיומן אשר מכיר את אזור הטיול. הסעות מאורגנות עבור עובדים דורשות תכנון מסלול בעל נקודות איסוף נוחות שיאפשר זמני הגעה קבועים ומתאימים לעבודה. הסעות מסוג זה מסופקות לרוב על ידי חברות או מפעלים שונים עבור עובדיהם.

הסעות עבור אנשים בעלי מוגבלויות מחויבות בסיפוק מקומות לאנשי הליווי, מקומות ישיבה נוחים עבור הנוסעים, מקום לכסא גלגלים במידה ויש, ומעקה עזר. הסעות לנתב"ג חייבות להיות מדויקות בזמנים ובעלות תא מטען גדול להכלת מזוודות וציוד הנוסעים. יונייטד טורס, חברה הקיימת מ1960, מספקת שירות מקצועי ואמין של הסעות ברחבי הארץ. החברה מתגאה בצי הרכבים החדיש המונה כמאה רכבים בגדלים שונים- ממיני-בוס ועד אוטובוס.

נהגי החברה מיומנים ומנוסים ומצויים תחת פיקוח החברה בכל נסיעה. כמו כן, רכבי החברה עוברים בדיקות מדוקדקות לפני כל יציאה על ידי קצין בטיחות מטעם החברה.