הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות אוטובוסיםהסעות אוטובוסים

בין שאתם מחפשים אוטובוס לטיול משפחתי, אירוע משפחתי או ביקור במקום מרוחק, ובין שאתם מחפשים אוטובוס לטיול תיירים, טיול חברה, הסעות תלמידים או עובדים, או לכל מטרה אחרת, יונייטד טורס מספקת לכם מגוון שירותי הסעות אוטובוסים על בסיס צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים חדישים ומודרניים, מאובזרים על פי הסטנדרטיים הגבוהים ביותר בתעשייה ובעולם כולו, נהגים מקצועיים ורמת בטיחות גבוהה במיוחד.
 

פתרון הסעות לכל צורך

לרשותנו מגוון רכבי הסעה הניתנים להתאמה לכל לקוח על פי הצורך הספציפי. באפשרותנו לספק לכם שירותי הסעות אוטובוסים לכמות של עד 50 נוסעים, הסעות לעד 35 נוסעים והסעות לעד 15-20 נוסעים. כל רכבי ההסעות מאובזרים במושבים נוחים ומפנקים, חגורות בטיחות, טלוויזיה, מיזוג אוויר, מערכת שמע והנחיה על ידי מדריך, רמת גימור ואבזור גבוהה, והקפדה ללא פשרות על רמת הניקיון וחוויית הנסיעה האולטימטיבית. באתר האינטרנט של יונייטד טורס תוכלו להתרשם ממגוון דגמי האוטובוסים המוצעים על ידנו ולבחור את הדגם המתאים לכם ביותר.
 

חבילת שירות מא' ועד ת'

כמו כן, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, ולקבל ייעוץ מקצועי מלא לגבי מה אתם צריכים בדיוק, מה הוא הפתרון המתאים לכם ביותר, מה כוללת חבילת השירות לרבות רכב הסעות, נהג צמוד, חבילת ביטוח ושירותים משלימים נוספים אותם תוכלו להזמין. אנו מספקים שירותי הסעות אוטובוסים מזה שנים רבות ועובדים עם שלל לקוחות קבועים ומזדמנים על פי הצורך. צרו איתנו קשר עוד היום, קבלו את כל המידע והפרטים הדרושים לכם, ואנו נעמיד לרשותכם את פתרון ההסעות הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורכם.
 

יונייטד טורס – חבילת שירות הסעות שלמה ומושלמת

יונייטד טורס היא חברת הסעות וותיקה ומקצועית, הפועלת בישראל מאז שנת 1965. החברה מספקת שירותי הסעות באמצעות צי של עשרות אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים חדישים ומודרניים, הנהנים מרמת תחזוקה גבוהה בהיבטי בטיחות, תחזוקה מכנית ואבזור פנימי של הרכב. אנו מתחייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות לרבות הגעה בזמן, איסוף ופיזור נוסעים במספר נקודות, נהג צמוד, אדיב ומקצועי, ורמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית.