הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
הסעות אוטובוסים במרכזהסעות אוטובוסים במרכז

אתם עורכים אירוע משפחתי או עסקי במרכז הארץ, אבל ישנם אורחים רבים שאמורים להגיע מהצפון או מהדרום, ואתם רוצים לארגן להם הסעה מאורגנת? אתם זקוקים לשירות הסעות אוטובוסים במרכז עבור תלמידים, עובדים או לכל מטרה אחרת? חברת יונייטד טורס מציעה לכם שירותי הסעות בכל אזור המרכז, הסעות שגרתיות על בסיס קבוע, והסעות מזדמנות או חד פעמיות. לרשותכם, מגוון רחב של אפשרויות לבחירה בהתאם למועד הנדרש, כמות הנוסעים, נקודות איסוף ופיזור ועוד.
 

אוטובוסים מצויידים ומאובזרים היטב

חברת יונייטד טורס מתחזקת צי של עשרות אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים באמצעותם מספקת החברה שירות הסעות אוטובוסים במרכז. כל רכבי ההסעות מצויידים במושבים נוחים ומרופדים, אמצעי בטיחות נדרשים, מערכות מולטימדיה מתקדמות, מערכות מיזוג אוויר מפוצלות, עמדת מדריך בקידמת האוטובוס, וכמובן נהג מקצועי ואדיב שנשאר צמוד אליכם לאורך כל תקופת השירות. כמו כן, אנו מתחייבים לרמת מחירים אטרקטיבים ותחרותית, עמידה בזמנים וגמישות בנקודות איסוף ופיזור על פי צרכי הלקוח.
 

הצעת מחיר תפורה אישית

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם יונייטד טורס, לקבל את כל המידע אודות שירותי הסעות אוטובוסים במרכז, להכיר את צי האוטובוסים שלנו, והיכולת שלנו להתאים את רכב ההסעה האידיאלי עבור צרכיכם בהתאם למספר הנוסעים הצפוי. אנו נעמיד לרשותכם את רכב ההסעה בזמן ובמקום שנקבע, ומבטיחים זמינות מלאה של שירות הסעות אוטובוסים במרכז לכל מי שיקפיד לבצע הזמנה מסודרת מראש, ויסגור את מועד ההסעה הנדרש מבעוד מועד. צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית תפורה אישית עבורכם.
 

יונייטד טורס – הסעות לכל מקום ובכל עת

חברת יונייטד טורס היא חברת ההסעות הוותיקה והמובילה בישראל, פעילה בתחום מאז שנת 1965, ומציעה את כל שירותי ההסעות בכל רחבי הארץ ולכל מגזרי המשק. אנו מציעים את שירותינו למגזר הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי, ומעמידים את צי האוטובוסים שלנו לכל מטרה, טיולי תלמידים, טיולי עובדים, הסעות תלמידים ועובדים, הסעות לאירועים, בר מצווה, חתונה, בת מצווה, ברית מילה, אירועים עסקיים ועוד. לרשותנו צוות נהגים מקצועיים העוברים הכשרות תקופתיות, וכן אנו מפקידים על רמת תחזוקה גבוהה של כל רכבי ההסעה.