הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

הסעה

יונייטד טורס טיולים והסעות

הסעות

פעמים רבות אנו נתקלים בצורך בשירותי הסעה הניתנים על ידי גורמים שונים. שירותי הסעה מסופקים באופן פרטי על ידי חברות שונות המוסמכות לכך, או ניתנים על ידי המדינה לאלו הזכאים לכך (תלמידים הגרים במקומות נידחים או אנשים בעלי מוגבלות). ישנן חברות ומפעלים רבים השוכרים שירותי הסעה עבור מגוון צרכים החל מהגעה לעבודה באופן שוטף וכלה בהסעות לאירועים שונים מטעם החברה.

מרבית החברות אינן מעוניינות בהחזקת צי רכבים גדול וזמין אלא מעדיפות להסתייע בשירותן של חברות הסעה שונות. זאת מפאת התחזוק וההשקעה הכלכלית הבלתי משתלמת שהחזקת שירותי הסעה דורשת.

ישנו מגוון רחב של שירותי הסעה המוצעים בשוק, לכן יש לסקור את הענף ולבחור חברה אשר תספק שירות איכותי שניתן להסתמך עליו. על מנת לבצע בחירה מושכלת חשוב לבדוק קודם כל את הסמכתה ורישיונותיה של החברה. השלב הבא מצריך בדיקה של צי הרכבים.

צי רכבים מכובד יעיד על חברה פעילה ומצליחה המשביעה את רצון לקוחותיה ומוכנה להזמנות שוטפות של שירותיה. כמו כן יש להתחשב בצרכי ההסעה, בכמות האנשים וסוג האוכלוסייה בבחירת הרכב המתאים. הסעה עבור אנשים בעלי מוגבלות תחייב מקום למלווה, לכיסא גלגלים במידת בצורך, ולמעקה שניתן להיעזר בו. חשוב לבדוק כי הרכבים תקינים, ממוזגים, מרווחים ונוחים. על החברה לספק גם נהגים מקצועיים המוכשרים לכך ואשר יספקו שירות איכותי ובטוח.

לכן כאשר מדובר בהסעת תלמידים חובה לבדוק אם יש בידו של הנהג רישיון לכך מטעם מפקח תעבורה של משרד התחבורה. האחריות על בטיחותם של התלמידים חלה על הנהג, על כן עליו לוודא כי כל הנוסעים חגורים במשך כל ההסעה (חובת חגירת חגורות בטיחות חלה על הסעות תלמידים אם כי לא על נסיעה בתחבורה ציבורית).

חברת הסעות בעלת ניסיון רב

הסעה מטעמה של חברת ההסעות יונייטד טורס מובטחת כחוויה איכותית, נעימה, ובטוחה. החברה אשר נוסדה בשנת 1960 צברה ניסיון רב, קהל לקוחות מרוצה, ומוניטין אמין ויוקרתי. החברה מחזיקה בבעלותה כמאה רכבים חדישים המתוחזקים באופן שוטף, ואשר נבדקים לפני כל נביעה בידי קצין בטיחות מוסמך מטעם החברה. נהגיה של החברה מחויבים למתן שירות ברמה גבוהה ונבדקים בקפידה באמצעות מעקב לוייני.

באתרנו תוכלו למצוא את היעדים והמועדים השונים בהם מתקיימים הטיולים. הטיולים נערכים על בסיס יומיומי בשפות שונות ועל ידי מדריכים מנוסים ובקיאים. עוד יתרון בולט בחברת יונייטד טורס הוא שהיא מספקת שירות עשרים וארבע שעות ביממה.