הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
יונייטד טורס

אוטובוסים לטיולים

יונייטד טורס טיולים והסעות

אוטובוסים לטיולים

בענף ההסעות ניתן למצוא היצע רחב ומגוון של אוטובוסים לטיולים. טיולים שונים מצריכים אוטובוסים בהתאם לכמות המשתתפים בטיול. אוטובוסים לטיולים דרושים לטיולים מאורגנים, לטיולים עצמאיים מרובי משתתפים, ומיני טיולים מטעמי מוסדות החינוך השונים. הדרישות והדגשים משתנים בהתאם לסוג הטיול ולאוכלוסייה המשתתפת.

אמנם נושא הבטיחות מרכזי ביותר אך כאשר מדובר בטיול יש להתחשב גם בנוחות הנסיעה שתאפשר שלווה והנאה לנוסעים.

אוטובוסים לטיולים מטעם מוסדות חינוך דוגמת בתי ספר שונים נדרשים לעמוד בכללים והתקנות החלים על הסעות תלמידים. לכן על הנהגים להיות בעלי רישיון מיוחד המונפק מטעמו של מפקח תעבורה המוסמך על ידי משרד התחבורה. כמו כן, על החברה להחזיק ברישיונות מתאימים להסעת תלמידים. בטיחות הנוסעים הינה בעלת חשיבות עליונה, על כן מחויבים התלמידים לחגור חדורות בטיחות במהלך הנסיעה בניגוד לנסיעה בתחבורה ציבורית.

על הנהג להיות מנוסה, סבלני, אדיב, מיומן ובקיא בדרכים ובכבישים הרלוונטיים. פעמים רבות מלווה הנהג את הטיול לאורכו, ולעיתים מדובר בטיולים אשר הנסיעה היא חלק משמעותי בהם.

איך ניתן להשכיר

אוטובוסים לטיולים ניתן להזמין או לשכור במיוחד יחד עם נהג מטעם החברה. בנוסף, ישנן חברות המציעות אוטובוסים לטיולים מאורגנים מטעמן. כך או כך, יש לבצע מחקר קצר בנושא ההסעות והאוטובוסים לפני שבוחרים חברה. הקריטריונים בהם יש להתחשב בעת בחירת חברה המספקת אוטובוסים לטיולים הם: אמינות ומקצועיות החברה, ותק, תקינות הרכבים ומצבם הכללי, כמות הרכבים (צי רכבים גדול מעיד על חברה בעלת ביקוש המוכנה להזמנות פתע), רישיונות מתאימים, וקהל לקוחות מרוצה.

בנוסף יש לוודא כי החברה מעסיקה נהגים מנוסים בעלי רישיונות מתאימים בתוקף, אשר יעניקו שירות אמין ואדיב. בין החברות המובילות אשר מציעות שירותי אוטובוסים לטיולים ישנה חברת יונייטד טורס אשר נוסדה בשנת 1960. חברה ותיקה זו מתגאה באמינותה ומקצועיותה ומשתדלת לפעול לשביעות רצונם של לקוחותיה על בסיס ניסיונה הרב.

החברה מחזיקה בצי רכבים המונה כמאה רכבים המיועדים לכמויות שונות של נוסעים (ממיני-בוס ועד אוטובוס). ליונייטד טורס נהגים מקצועיים העוברים בדיקות קפדניות באמצעות מעקב לווייני בכל נסיעה.

בנוסף, יונייטד טורס מציעה טיולים מאורגנים מטעמה המלווים במדריכי טיולים מנוסים ודוברי שפות שונות. כמו כן, ניתן גם להזמין אוטובוסים להשכרה עם נהג עבור טיולים עצמאיים או אירועים שונים המצריכים הסעת כמות גדולה של אנשים.